Hakkımızda

 

ALPARK – HAKKIMIZDA

ALPARK olarak ÇOCUK OYUN EKİPMANLARI, SAĞLIKLI YAŞAM ALANLARI İÇİN AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, MACERA PARKLARI, SKATE PARKLARI, KENT MOBİLYALARI VE KAUÇUK ZEMİN KAPLAMALARI ALANLARINDA MÜŞTERİLERİNE YÜKSEK KALİTE STANDARTLARINDA, MÜŞTERİ İÇİN EN UYGUN ÜRETİM SÜRECİ VE FİYAT AVANTAJLI ÜRÜN VE HİZMETLER SUNMAYI HEDEFLEMEKTEDİR. ALPARK ÇOCUKLARIN BEDENSEL VE ZİHİNSEL FAALİYETLERİNE ÖNEM VEREN, İNSAN SAĞLIĞINI ÖN PLANA ALARAK KALİTE VE GÜVENLİKTEN TAVİZ VERMEDEN ÜRETİM YAPMAYI İLKE EDİNEN DONANIMLI, TEKNİK KADROSUYLA HER TÜRLÜ YENİLİKÇİ, EĞİTİMLİ, ÇALIŞKAN, DİNAMİK VE GÜLER YÜZLÜ KADROMUZLA SİZLERE HİZMET VERMEKTEN MEMNUNİYET DUYMAKTAYIZ.

SEKTÖRDE 15. YILINI DOLDURAN ALPARK PARK EKİPMANLARI LTD.ŞTİ. REKABETÇİ KİMLİĞİYLE SÜREKLİ GELİŞEN DÜNYAMIZDA, AR-GE ÇALIŞMALARINDA TEKNOLOJİNİN  TÜM OLANAKLARINI KULLANIP İHTİYAÇLARA VE BEĞENİLERE YÖNELİK YENİ TASARIMLAR YAPMAK DÜŞÜNCESİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI KALİTELİ VE SONUCA VARAN ÇÖZÜM ANLAYIŞIYLA İHTİYAÇLARINIZA EN UYGUN VE TAMAMEN SİZE ÖZEL PROFESYONEL HİZMETİ VE ÜRETİMİ SİZ MÜŞTERİLERİMİZE SUNAN, KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ BELGELERİNE SAHİP FİRMADIR.

BİZLER ALPARK  PARK EKİPMANLARI LTD.ŞTİ. OLARAK; Ürün tasarımlarında başta işlevsellik, görsellik ve dayanıklılık göz önünde tutulmuştur. Ürünlerimizin kalite standardını korumak için TSE standartlarında ve ürünlerin uluslararası piyasada geçerliliği olan kalitede üretim yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim aşamasında seçilen tüm ham madde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, üretim sürecindeki önceliklerimizdendir. Ürünlerimiz çocukların sağlığı ve Çevre ile dost olan, ham maddeler kullanılarak üretilmektedir.

Firmamız başta pazarlama ekibi ile ürün tanıtım ve satış hizmetlerini; arge ekibiyle ürün model geliştirme ve kalite kontrolünü yaparak, montaj ekibiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilecek donanımlı araç ve teknik elemanlarıyla satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

Sonuç olarak firmamız ANKARA merkezli olup genç ve yenilikçi kadrosuyla müşterilerine en kaliteli ürünü zamanında sunmaktan keyif almaktadır.

 

MİSYONUMUZ

BİZLER ALPARK  PARK EKİPMANLARI LTD.ŞTİ. OLARAK; Müşteri odaklı standart ve proje bazlı ÜRETİM çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize kent estetiğini gelecekte yeni nesillere en iyi seviyelere taşımayı hedefleyerek ”ÇOCUKLARIMIZA İYİ BİR GELECEK BIRAKMAKTIR.

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.